Американські школи заохочують дітей до читання величезними муралами у вигляді книжок

 

Фото MUNDELEIN HIGH SCHOOL, зі сторінки ВВС, 

Учні однієї зі шкіл у США, що в штаті Іллінойс, повернулися після зимових канікул і не впізнали коридор рідного навчального закладу. Тут адміністрація школи розмістила шість гігантських «книжок»: покрила виступи стіни біля дверей у класи вініловими принтами популярних книжок. Вони схожі на реальні книжкові суперобгортки. На своїй сторінці у фейсбуку школа пояснила, що таким чином перетворила «рутинний коридор на величезну мотиваційну таблицю для заохочення читання»

Представник школи Рон Жирар розповів ВВС, що проект мав на меті  заохотити студентів обговорювати книжки, які вони читають або вже прочитали.

Фото MUNDELEIN HIGH SCHOOL, зі сторінки ВВС

«Це зазвичай відбувається в класах, але тепер такі розмови точаться і в коридорі, коли  учні  бачать зображення книжок, які вони прочитали», – говорить Рон Жирар.

Проект набув величезної популярності у соціальних мережах, де його називають дивовижним, неймовірним і чудовим.

Яскраві зображення також привернули увагу авторів, чиї книжки є серед зображених на стінах, письменники діляться фотографіями на своїх сторінкаху соцмережах.

Зображення книжок надихнули вчителів з інших навчальних закладів ділитися прикладами подібних проектів у школах.  Наприклад, вчитель з Мічигану Нейт Джапстром поділився у соцмережах фотографією розмальованих шкільних шафок, які мають вигляд серії книжок про Гаррі Поттера.

Фото НейтаДжапстрома (Nate Djupstrom), зі сторінки ВВС

А також шафок, розмальованих, як книжки із серії «Голодні ігри» та «Володар кілець».

«Школяри люблять їх», – наголосив Нейт.

Фото НейтаДжапстрома (Nate Djupstrom), зі сторінки ВВС

Джерело: ВВС

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики