Триває реєстрація на конгрес Література в дії 2019

@Література в дії 2019

До 4 лютого триватиме реєстрація на V-й Конгрес «Література в Дії», що відбудеться в Києві 23-24 лютого 2019 року.

До участі у Конгресі запрошуються представники літературного сектору, у першу чергу – очільники та менеджери літературних проектів, організацій, фестивалів, ініціатив, бібліотек, видавництв.

Зареєструватися на V-й Конгрес «Література в Дії» тут

В рамках Конгресу будуть презентовані візія діяльності і плани на 2019 рік Українського Інституту Книги та програмні плани в літературному секторі новоствореного Українського Інституту. Також поговоримо про те, яким має бути літературний проект, щоб він був цікавий на експорт.

Разом з Агенцією Manageable вивчатимемо особливості налагодження та оптимізації процесів на всіх рівнях діяльності організації: від створення взаємозв’язку між стратегією та операційною діяльністю до побудови ефективної системи процесів.

Неймовірні Practicum прокачають навички учасників з формування комунікаційної стратегії культурних проектів. А Асоціація Design for Ukraine розкаже про формування бренду, айдентики і особливості візуальної комунікації культурних/літературних організацій та ініціатив.

Також у програмі Конгресу аналітичний воркшоп «Література в графіку» («Львів – Місто літератури UNESCO»), під час якого ви зможете виявити больові точки вашого заходу чи проекту, розробити інноваційні рішення для оптимізації програми та визначити, якою має бути плата за вхід на літературні події.

Говоритимемо також про досвіди, факапи і переможеньки в процесі подання на українські грантові програми, про договірні відносини з видавництвами, про преміальний процес в Україні, а також про нові виклики, інституалізацію і масштабування культурних проектів.

Сповіщення про результати добору учасників: 5 лютого 2019.

Організаційний внесок становить: 200 грн.
(Оплата – на місці. Зібрані кошти буде спрямовано на покриття організаційних витрат події: кава-брейки, поліграфію, робочі матеріали, гонорари, проїзд і поселення спікерів).

Увага!
1. Кількість місць обмежена (80 осіб). Учасники добиратимуться на конкурсних засадах. Особливу увагу приділяємо вашій Мотивації до участі у події.
2. Організатори Конгресу не покривають витрати на проїзд та поселення учасників.

Місце проведення: Goethe-Institut в Україні, вул. Волоська, 12/4 (4 пов.)

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики