Тарас Шевченко постав у неочікуваних образах

Тарас Шевченко в образі Людини-павука. @Олександр Грехов.

У київському метро на станції Тараса Шевченка відкрилася виставка, яка зображує українського поета в образах відомих кіногероїв та історичних постатей.

Виставку влаштували Національний музей Шевченка та Київський метрополітен.

Автор ілюстрацій – художник Олександр Грехов – зобразив українського поета в образі Спайдермена, Дарта Вейдера, Термінатора, Вільяма Волеса, Альберта Ейнштейна та інших.

Автори виставки, яка має назву «Квантовий стрибок Шевченка», вважають, що таким чином можуть спонукати молодь більше дізнаватися про життя українського поета, яке було набагато цікавішим, ніж це викладають у школі.

Під кожною ілюстрацією можна прочитати пояснення, як саме Шевченко пов’язаний з персонажем на малюнку.

«Для мене головне натхнення – спроба вийти за шаблонний образ, який існує в усіх підручниках, де Шевченка зображують старим, років за 60, хоча він був ще молодим. Хочеться показати його образ по-новому, що він може бути веселим, людиною, яку захочеться додати собі в друзі в Facebook», – розповів художник Олександр Грехов.

Водночас, Misto.media повідомляє, що Тарас Шевченко в образі майстра Йоди сподобався невідомому чоловіку, який вже встиг привласнити зображення.

Джерело: ТСН

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики