Вийде книга про вбивство журналіста Хашоґі

@BBC

Лондонське видавництво “Gibson Square” видасть книгу про вбивство саудівського журналіста Джамала Хашоґі.

Книга «Хашоґі та кронпринц: таємні матеріали» має вийти 2 березня. Її автор, журналіст-розслідувач, приховується під псевдонімом Овен Вілсон. На прохання своєї нареченої, яка переймаються мстивістю саудівських спецслужб. Видавці обіцяють, що видання проллє світло на політичний контекст убивства відомого журналіста та обставини його смерті.

Видавець повідомляє, що «Таємні матеріали у Туреччині, Саудівській Аравії, ЦРУ, МІ6, Моссаді – містять відповіді на всі наші питання… Ця книга реконструює те, що є в цих матеріалах».

Це ж саме видавництво свого часу оприлюднило англомовний переклад книги Александра Литвиненка «ФСБ підриває Росію». У ній колишній співробітник російських спецслужб, згодом отруєний російськими урядовими агентами у Британії, оповідає про зв’язок ФСБ та злочинних угруповань.

Джамал Хашоґі – саудівський журналіст, колумніст “The Washington Post” критично налаштований до чинного уряду країни. Деякий час проживав в еміграції, зник після відвідин саудівського консульства в Стамбулі, де намагався отримати документи на розлучення. Як з’ясували правоохоронні органи Туреччини – був убитий групою саудівських спецагентів безпосередньо у будівлі консульства, а його тіло розчленоване та розчинене у сірчаній кислоті, сховане у невстановленому місці. Обставини смерті Хашоґі свідчили, що замовником убивства журналіста швидше за все був спадкоємець саудівського престолу кронпринц Мохаммед бін Салман.

За матеріалами The Bookseller

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики