Австрія оголосила 2019 роком української культури

Ілюстративна світлина з відкритих джерел.

Мета цієї ініціативи сприяти міжкультурному діалогу та популяризувати Україну в Австрії. Аналогічні заходи присвячені австрійській культурі Україна проведе у себе.

Двосторонній рік культури пов’яже минуле, сьогодення та майбутнє у трьох напрямках: «Історія Центральної та Східної Європи», «Література, музика та сучасне мистецтво», «Творчість та інновації».

«Культура протидіє роз’єднанню людей. Двосторонній рік культури прагне поєднати творчий потенціал, поглибити наукове та культурне співробітництво між Австрією та Україною», – зазначають організатори.

Спеціально з цієї нагоди розпочав роботу веб-сайт http://austriaukraine2019.com На ньому можна буде слідкувати за подіями, запланованими в межах року української культури.

Також організатори лишають можливість долучитися тим, хто має бажання до організації релевантних заходів в Україні та Австрії. Для цього слід заповнити форму. Організатори розглянуть заявку та повідомлять про своє рішення.

Хто організовує проекти Двостороннього року культури #AustriaUkraine2019? Австрійський культурний форум та Австрійське бюро кооперації у Львові впроваджуватимуть австрійські проекти в Україні, тоді як команди Українського інституту та Посольства України в Республіці Австрія, з допомогою низки українських культурних організацій, відповідатимуть за українські проекти в Австрії.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики