Триває конкурс із книжкового дизайну

@Книжковий арсенал
До участі в конкурсі в рамках  IX-го міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» українські видавництва можуть подавати книжки, які були надруковані в період з травня 2018 року по квітень 2019, що не були заявлені до конкурсу раніше та створені українськими дизайнерами / ілюстраторами. Участь у конкурсі безкоштовна.

Цього року конкурс матиме декілька оновлень. Отже, книги будуть відзначені за такими категоріями:

– книги для читання (книжки, у яких домінує текстова частина; поезія, проза, фікшн, нон-фікшн);
– візуальна книга (видання, у яких домінує візуальна частина; видання про мистецтво, альбоми, фотокниги, каталоги, книжки зі значною кількістю зображень, графічні романи тощо);
– дитяча книга (дитяча й підліткова книжка різних жанрів і видів, дитячі графічні романи);
– утилітарна (книга переважно прикладного характеру, нон-фішкн, науково-популярна книга, наукова, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо);
– експеримент (самвидав, фотокниги, артбуки і лімітовані видання, зіни, графічні романи тощо)

Також журі визначить гран-прі конкурсу.

З колекцією переможців можна буде ознайомитися на спеціальному стенді у секції «Арт-книга», де з 22-го по 25-те травня відбудеться читацьке голосування за книжку з найкращим дизайном 2019.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити google-форму до 1-го травня/

З 1-го по 13-те травня книги, які братимуть участь у конкурсі, можна заносити або надсилати до бібліотеки Goethe-Institut в Україні (Київ, вул. Волоська 12/4, бібліотека) з маркуванням «Найкращий книжковий дизайн 2019».
Засідання журі конкурсу відбудеться 18 травня
Оголошення результатів конкурсу 22 травня під час відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Важливо:

Як і торік, до розгляду експертною комісією не приймаються видання, відтворені за макетами інших видавництв (придбаних за ліцензією); видання, що містять неліцензійний контент, суперечить чинному законодавству про авторське право та інтелектуальну власність; пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію; містять гендерні або інші стереотипи, що принижують честь та гідність будь-якої соціальної групи чи індивідів. Також не розглядаються видання, які вийшли до травня 2018.

Уперше цього року на конкурс можуть подати книжки офіційно зареєстровані видавництва й книжки, видані приватними особами.

Переможці короткого списку зобов’язані надати по 3 примірники своїх видань – один примірник буде формувати колекцію найкрасивіших книг під час Книжкової виставки. Другий – для конкурсної лінійки фонду «Buchkunst», третій – для фонду Книжкового Арсеналу.

Книжкам-фіналістам будуть надані спеціальні наліпки, які можна використовувати видавцям з метою промоції своїх видань.

Від одного видавництва може бути подано до 5 книжок.

Контактні особи:
Оксана Хмельовська, Книжковий Арсенал
book@artarsenal.gov.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики