Триває перекладацька резиденція TRANSLATORIUM

@TRANSLATORIUM

Чотири перекладачки зі Львова, Києва та Чернівців вперше перекладатимуть українською раніше не публіковану п’єсу “Home” («Дім») британської авторки Ніколи МакКартні. Крізь парадигму сім’ї драматургиня розмірковує над ідеями ідентичності, пошуку «свого місця» та «повернення до своїх коренів». У цілому непроста історія складних родинних стосунків.

Серед учасниць — як досвідчені перекладачки, так і початківці, які 7 днів працюватимуть над разом над одним текстом. Курує проект перекладацька група VERBація. Локацією резиденції став мальовничий готельно-ресторанний комплекс «Тамерлан», що на березі Південного Бугу.

За результатом проекту акторки Хмельницького музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького проведуть сценічне читання п’єси українською. Відвідати подію зможуть усі охочі 25 квітня на малій сцені театру ім. Михайла Старицького. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Проект реалізується літературно-перекладацьким фестивалем Translatorium та Агенція розвитку Хмельницького за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Проект триватиме до 25 квітня.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики