Відбудеться літературний марафон SaveHorlach

Права на світлину належать організаторам

Нещодавно із людьми, причетними до літературного середовища в Україні, сталася непоправна трагедія. В автокатастрофі загинули батьки Поліни Горлач — молодої, але активної й талановитої літераторки та культуртрегерки — організаторки заходів. Її молодший 13-річний братик, талановитий танцівник із Конотопа Богдан Горлач зараз у реанімації — у нього переломи обох ніг, черепно-мозкові травми. Зараз його стан стабільний, але він потребує підтримки.

Друзі Поліни, представники письменницького середовища організовують низку літературних заходів протягом найближчого часу по всіх великих містах України, вже плануються заходи в Харкові, Львові, Чернівцях та ін.

25 квітня о 19:00, відбудеться перший захід — у Києві, в дворі будинку видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21).

Відомі українські письменники — Олександр Ірванець, Софія Андрухович, Андрій Бондар, Тарас Малкович, Дмитро Лазуткін та чимало інших — долучаться до заходу або із поетичними виступами, або із цінними, унікальними лотами для благодійного аукціону: книжками з автографами, картинами, сертифікатами на консультаційні послуги, дизайн, фотосесію тощо.

Інформація про майбутні заходи буде оприлюднюватися на сторінці групи активістів у мережі Facebook.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики