Маріанна Кіяновська прочитала у Нью-Йорку вірші зі збірки «Бабин Яр. Голосами»

Мріанна Кіяновська. Фото – з сайту zbruc.eu

Учора, 11 травня,  у Нью-Йоркському Домі поетів у рамках міжнародного фестивалю PEN World Voices Festival українська поетка Маріанна Кіяновська прочитала вірші зі своєї збірки «Бабин Яр. Голосами» (видавництво «Дух і Літера»).

Також у рамках заходу відбулася дискусія Маріанни з російською поеткою і перекладачкою Поліною Барсковою «Плач, улюблена країно» – про вшанування пам’яті загиблих, відповідальність живих, а також про те, як можна передати в літературі голос і досвід тих, хто став свідком незбагненного зла.

Фото – з фб-сторінки PEN Ukraine

Фестиваль World Voices у США організовує міжнародний ПЕН-клуб упродовж останніх 15 років. Заснований за ініціативи Салмана Рушді та Естер Олен, він покликаний сприяти більш тісній комунікації між письменниками, що представляють різні культури.

Фото – з фб-сторінки PEN Ukraine

Цього року фестиваль проходив у Нью-Йорку з 6 по 12 травня. У програмі було понад 70 подій, участь у яких взяли понад 200 письменників та митців із півсотні країн. Серед учасників – індійська письменниця Арундаті Рой – авторка уславленого роману «Бог дрібниць», чилійський поет Рауль Зуріта та інші відомі автори.

Джерело: PEN Ukraine, World Voices Festival

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики