Джордж Мартін інтригує читачів фіналом «Пісні криги й полум’я»

Джордж РР Мартін. Фото Henry Soderrund

Письменник Джордж Мартін, по серії романів якого знімався серіал «Гра престолів», розповів, як закінчиться книжкова серія. Письменник опублікував пост в своєму блозі, присвячений фіналу серіалу.

На даний момент Мартін працює над шостою книгою серії під назвою «Вітри зими», вихід якої фанати чекають з 2015 року. «Як закінчиться серія? Я чув люди запитують. Той же кінець чи ні? Інший? В цілому… так. І ні. І так. І ні. І так. І ні. І так»,- поділвися змістовними міркуваннями письменник.

Він зазначив, що працює в зовсім іншим способом, ніж творці «Гри престолів» Девід Беніофф та Ден Вайсс, у яких було лише шість годин на останній сезон. «Я сподіваюся, що дві останні книги будуть складатися з трьох тисяч рукописних сторінок… і якщо знадобиться більше сторінок і розділів, я їх додам. І, звичайно, ефект метелика буде працювати», – додав Мартін.

Він також зазначив, що деякі персонажі так і не були показані на екрані або ж загинули в серіалі, хоча в книгах залишилися живі. А значить, читачі зможуть дізнатися про завершення їхніх історій. «Як вам таке? Я напишу. Ви прочитаєте. А потім кожен зможе скласти свою власну думку і подискутувати в інтернеті», – підсумував Мартін.

Фінальний, шостий епізод восьмого сезону серіалу «Гра престолів» вийшов 19 травня (20 травня за Києвом).

Після виходу передостаннього епізоду, фанати запустили петицію з вимогою перезняти восьмий сезон. У петиції йдеться про те, що Беніофф та Вайсс «виявилися абсолютно некомпетентними сценаристами, коли у них немає вихідного матеріалу (тобто книг)».

За матеріалами Дзеркало тижня

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики