На Книжковому Арсеналі закликали підтримати українських бранців у Росії


Сьогодні близько 98 українців незаконно утримуються у російських тюрмах за політичними мотивами. Понад 100 полонених досі перебувають у підвалах окупованого Донбасу. 24 українські військовополонені моряки перебувають в СІЗО «Лефортово».

Олег Сенцов став символом всіх українських бранців у Росії. Правозахисники звертаються із проханням долучитися до глобальної акції #SaveOlegSentsov та підтримати нас у боротьбі за визволення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії та окупованому Криму, а також полонених, яких піддають жорстоким катуванням у самопроголошених терористичних «республіках» на сході України.

ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ?

1) Розкажіть про Олега Сенцова та заручників Кремля під час вашої події на Книжковому Арсеналі;

2) Прикріпіть до вашого одягу цифри з кількістю ув’язнених громадян України в Росії та окупованому Криму. Наліпку ви зможете взяти біля Вуличної сцени – на інфостійці кампанії #SaveOlegSentsov.

3) Скористайтеся макетом глобальної акції #SaveOlegSentsov та надрукуйте слова підтримки на футболці.

4) Згадайте імена і висловіть підтримку тим українцям, які незаконно утримуються в російських в’язницях, окупованому Криму та яких катують у підвалах самопроголошених республік в ОРДЛО.

5) Зробіть фото із табличкою #SaveOlegSentsov під час роботи фотозони (щоденно з 15.00 до 19.00, праворуч від Вуличної сцени, навпроти банера #SaveOlegSentsov) та надішліть його для альбому на сторінку SaveSentsov

6) Прийдіть на заходи на Книжковому Арсеналі, які організовані в рамках Глобальна кампанія #SaveOlegSentsov на “Книжковому Арсеналі”.

Зрештою, саме таким є одне з високих призначень літератури, яку всі ми творимо, – пам’ятати і відстоювати правду.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики