Відбудеться міжнародний ярмарок грантів у сфері культури

@Креативна Європа

Щорічне проведення «Міжнародного ярмарку грантів у сфері культури» стало доброю традицією та ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Читайте також: Оголосили учасників Одеського літературного фестивалю 

У Вас буде можливість познайомитись із найбільшими донорами у сфері культури, обмінятись досвідом і, можливо, зустріти потенційних партнерів для майбутніх проектів.

Серед грантодавців ярмарку – Креативна Європа, Український культурний фонд, European Union in Ukraine, проект “House of Europe”, Посольство США в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні, Український інститут, Goethe-Institut Ukraine, Мiнiстерство молоді та спорту України, Офіс з Просування Експорту, IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.

Участь у Ярмарку є безкоштовною за умовою попередньої реєстрації. Заявки на участь у Ярмарку приймаються до 25 червня 2019 р. за посиланням

Заходи відбуватимуться у НСК «Олімпійський»у Києві.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики