Роман популярного письменника перетворять у мультфільм

© famousauthors.org

За романом Террі Пратчетта «Дивовижний Моріс і його вчені гризуни» буде знятий мультфільм. Як повідомляє Variety, це перший роман письменника, за яким буде знято анімаційний фільм.

За даними видання, над створенням мультфільму працюють німецька “Ulysses Filmproduktion” та ірландська “Cantilever Media”. Створенням персонажів займеться Картер Гудріч, який працював над мультфільмами «Рататуй» і «Хоробра серцем». Режисерське крісло проекту займе Тобі Бенкел. Бюджет картини оцінюється в 17 мільйонів доларів.

Читайте також: Прем’єра антиутопії, що була натхненна Лесем Курбасом

Роман Пратчетта вперше був опублікований у 2001 році. Він розповідає про Моріси, вуличного кота з дивовижною діловою хваткою, який знайомиться з щурами, які порозумнішали і навчилися розмовляти. Моріс знаходить хлопчика, який вміє грати на сопілці. Разом вони подорожують з міста в місто, розігруючи виставу. Щури заповнювали місто, погрожуючи запасам їжі, потім приходив хлопчик з чарівною сопілкою і рятував жителів міста, виганяючи щурів. А потім кіт Моріс підраховував отриманий дохід і ділив його між усіма учасниками вистави. Так було доти, поки вони не потрапили в місто Бад Блинтц, де відбувається щось страшне.

Террі Пратчетт помер у березні 2015 року після тривалої боротьби з хворобою Альцгеймера. Незважаючи на свою хворобу, він продовжував писати. Остання книга письменника була опублікована влітку 2014 року.

Джерело: Дзеркало тижня

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики