Знайшли невідомі сценарії Стенлі Кубрика

@Photography Stanley Kubrick, 1949 http://www.dazeddigital.com

У Британії знайдено три раніше невідомих сценарії, які були написані Стенлі Кубриком. Як повідомляє The Guardian, вони датуються 1954-1956 роками, коли у Кубрика були проблеми в шлюбі з його другою дружиною, Рут Соботка.

Один із сценаріїв називається «Одружений чоловік» і складається з 35 сторінок друкованого тексту з позначками від руки. Другий, «Ідеальний шлюб», складається з семи сторінок друкованого тексту і також містить рукописні позначки, а третій, «Ревнощі», – містить 13 сторінок друкованого і рукописного тексту і розповідає про напружені стосунки між подружжям.

Читайте також: Знайшли сценарій Кубрика за новелою Стефана Цвайга

На початку «Одруженого чоловіка» Кубрик написав: «Шлюб – це довга вечеря з десертом, який подали спочатку… Ви можете собі уявити жах життя з жінкою, яка приклеїлася до вас, як жуйка, все життя якої крутиться навколо вас: вранці, вдень, увечері?.. Це купання в морі з пір’я… Все більше занурення в м’які, задушливі обійми звички і знайомих речей. Якби вона тільки давала здачі. Розлютилася або почала ревнувати, хоч раз. Уявіть, вчора я пішов на прогулянку. Відразу після вечері. Я повернувся о другій ночі. Не питайте мене, де я був».

Джерело: Дзеркало тижня

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики