Фестиваль Bouquet Kyiv Stage оголосив конкурс есе, замальовок та постів у соцмережах — «Звуки міста. Слово»

 

Фото Віталія Маріаша, з фб-сторінки фестивалю

Команда фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, який вже вдруге проходитиме у Києві з 16 по 26 серпня, оголосила про початок конкурсу «Звуки міста. Слово».

Це — конкурс коротких розповідей, есе, літературних замальовок та постів у соцмережах на тему «Звуки міста».

Кожен із нас має свої особисті історії, пов’язані з Києвом та його звучанням, свою персональну карту знакових місць. Це і вулиця, на якій минуло дитинство, і трамвайчик, на якому їздили у музичну школу чи на перші побачення, і міські площі, де з нами ставалося найкраще і найгірше, і парки, над якими – передзвін київських церков… Як Київ звучить саме для вас? Як ви відчуваєте місто і як би розповіли йому про свою любов?

Організатори запрошують усіх охочих написати свою історію, пов’язану з Києвом, поділитися спогадами, сповненими міських звуків. Це можуть бути два рядки або навіть вигук, історія чи замальовка — учасники конкурсу вільні у виборі форми і стилю розповіді.

Головне — вона повинна розкривати тему «Звуки міста».

Обсяг розповіді — від короткого мему до 1000 знаків.

До 1 серпня опублікуйте текст на своїй сторінці у фейсбуці чи інстаграмі під хештегом #BouquetKyivStageStory або надсилайте на пошту dasha_skydan@i.ua, або в Telegram чи WhatsApp за номером +380634165756. Не забудьте вказати ваше ім’я та прізвище.

Оргкомітет у складі засновника Bouquet Kyiv Stage Євгенія Уткіна, засновниці та ідейної натхненниці фестивалю Ірини Буданської та головної редакторки сайту Kyiv Daily і кураторки конкурсу Вікторії Федоріної оберуть десять найкращих текстів, присвячених звучанню міста.

Ці тексти або уривки з них будуть опубліковані на сайті Kyiv Daily та прозвучать зі сцени фестивалю, а їхні автори отримають персональні запрошення на фестиваль. А головним подарунком для авторів стане нічна музична екскурсія Києвом.

Нагадаємо, що фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage вже вдруге проходитиме у Києві з 16 по 26 серпня. Усі події відбуватимуться на території «Софії Київської» та у приміщенні музею «Золоті Ворота». Програма фестивалю охоплює одразу кілька мистецьких напрямків. Основний —  музичний. Організатори анонсують понад 25 концертів протягом 11 днів фестивалю.

Серед учасників музичної програми  — легендарний норвезький музикант і композитор Ейстен Севог, піаніст Олексій Гринюк і скрипаль Андрій Бєлов, американо-ізраїльський джазовий піаніст Гай Мінтус, оперні співаки Теммі Генсрад та Ніколас Ішервуд із США та багато інших. Одразу п’ять оркестрів — New Era Orchestra,  Національний президентський оркестр, Kyiv Fantastic Orchestra, «Віртуози Києва» та «Київські солісти» — візьмуть участь у фестивалі.

Також у програмі фестивалю є художні виставки, кінопокази, бесіди під ясенем із відомими культурними діячами, кілька заходів для дітей та театралізовані екскурсії. Вхід на всі події фестивалю є вільним. Оплатити потрібно лише вхід на територію «Софії Київської» та музею «Золоті ворота».

Деталі читайте на сайті: bouquetstage.com

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики