Літературний Кураж Базар на ВДНГ

 

kyivmaps.com

У Києві 7-8 вересня ВДНГ (проспект Глушкова 1, 19-ий павільйон) відкриє свої двері для Літературного Кураж Базару. Другий рік поспіль Кураж Базар разом з онлайн-книгарнею Yakaboo влаштовують благодійний захід, що об’єднує книгоманів з усієї країни. Відвідати фестиваль можна буде з 12.00 до 23.00.

Тут будуть представлені книги на будь-який смак: нові, старі, аудіо, шрифтом Брайля, електронні, бестселери сьогодення та вічна класика. У книжковому маркеті візьмуть участь близько 50 видавництв, серед яких «Видавництво Старого Лева», Yakaboo Publishing, «Основи», #книголав, «Рідна мова» та «Наш Формат».На відвідувачів чекає барахолка (350 продавців) з новим та вінтажним одягом, взуттям, аксесуарами та декором для дому.

Окрім цього, Кураж Базар підготував насичену культурну та музичну програми. Список заходів лекторію та ангару містить лекції відомих спікерів та письменників, презентації, дискусії. Наприклад, Марк Лівін розкаже про те, як добре писати,  Анна Копилова й Дана Павличко проведуть портфоліо-рев’ю для ілюстраторів, Ростислав Семків прочитає лекцію «Уроки Стівена Кінга: як працює хорор», а Ірена Карпа презентує свій новий роман «Добрі новини з Аральського моря». На головній сцені виступлять Джамала, соціальний рейв бенд ЦеШо, музикант Майк Кайфман-Портніков, поет і музикант Сергій Седрік Локшин та інші.

Вартість квитка: 150 гривень. Квитки можна придбати на місці або замовити за посиланням.

Для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, людей пенсійного віку, учасників АТО, вагітних та іменинників вхід безкоштовний.

Подія у Facebook

 

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики