У Талліні презентували естонсько-українську збірку дитячих віршів

ukrinform.ua

14-го вересня у Талліннському Центрі української культури відбулася презентація двомовної естонсько-української збірки дитячих віршів у перекладі молодої української поетки Каті Новак. Про це йдеться на сторінці Конгресу українців Естонії у Facebook.

Над виданням книги працював колектив у складі Малл Песті, редактора Олени Омельченко, літературного редактора Ігоря Котюха. Ілюструвала збірку художниця Катрін Кяев. Раніше були видані також естонсько-російська та естонсько-англійська версія книги.

digar.ee

У свою чергу, Катя Новак подякувала усім, хто долучився до видання книги. «Не можу не перекладати, бо вірю в нашу мову. Дякую усім дотичним до книги», – написала поетеса у соцмережі.

У презентації збірника взяла участь Посол України в Естонії Мар’яна Беца .У заході, організованому Конгресом Українців Естонії, взяли участь також представники української та естонської громадськості. «Зазначений захід є гарним прикладом популяризації української мови на території Естонії та культурної дипломатії в дії», — зазначається на сторінці Посольства у Facebook.

Джерело: Укрінформ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики