Розпочався 26BookForum

zik.ua

Сьогодні у Львові розпочався головний культурний фестиваль країни – 26 BookForum, який триватиме до 22-го вересня.

Фокусна тема цьогорічного фестивалю– «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая. «Ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так наче це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається довкола…Недаремно в українській мові слово «причетний» співзвучне до слова «причина». А першопричина всього, що діється навколо – людина. І не якась абстрактна і узагальнена, а завжди дуже конкретна: з плоттю, кров’ю і свідомістю», – пояснює автор концепції фокусної теми Вадим Карп’як.

Цьогорічна програма 26 BookForum налічує 700 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та іноземних учасників. Основними подіями будуть:

  •  Урочисте відкриття 26 BookForum 25
  • Церемонія вручення премії BookForum Best Book Award
  • Ніч поезії та музики non-stop
  • X Львівський міжнародний бібліотечний форум

У програмі форуму — 20 тематичних кластерів і спецпроектів: Фікшн: Романтична література, Фікшн: Історична література, Поезія, Фантастика, Війна, Політика, Територія свободи: ЗМІ, Комікси, Освіта, Креативні індустрії та урбаністика, Бізнес та економіка, Жінка в темі, Історія, Наука і технологія, Мови та переклади, Філософія, Здоров’я, Стиль життя, Жива сцена.

Нагадаємо, що вперше події форуму стануть доступними для людей з порушеннями слуху.

Детальніше про програму форуму можна дізнатися на офіційному сайті.

Подія у Facebook

Джерело: BookForum

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики