На Форумі видавців відбудеться письменницький марафон за участі Олега Сенцова

prostir.ua

Уже другий рік поспіль в останній день Форуму видавців у Львові Український ПЕН, Центр громадянських свобод та “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” організовують на площі Ринок письменницький правозахисний марафон на підтримку українських заручників Кремля.

Акція “Листи з-за ґрат” розпочнеться 22 вересня (неділя) о 12.00 на площі Ринок перед входом до Ратуші.

У рамках марафону листи заручників Кремля читатимуть:

Олег Сенцов
Мирослав Маринович
Андрій Курков
Римма Зюбіна
Ольга Герасим’юк
Галина Крук
Олександра Матвійчук
Вахтанґ Кебуладзе

Модератор заходу – Володимир Бєглов.

За даними Центру громадянських свобод, у Росії та окупованому Криму лишилося за ґратами щонайменше 86 людей. Також, за даними Служби безпеки України, бойовики на Донбасі утримують у полоні 227 українців.

Організатори марафону: Український ПЕН, Центр громадянський свобод, Львів – місто літератури ЮНЕСКО, Палац культури ім. Г. Хоткевича та Українська асоціація культурологів у Львові.

Марафон є нагодою зустрітися з Олегом Сенцовим для тих, хто не зможе потрапити на презентацію його книги «Маркетер», яка відбудеться 22 вересня о 13.00. Адже, як нещодавно  стало відомо, через недостатню місткість залу Львівської національної філармонії, в якій відбуватиметься презентація, усім охочим не вдастся побувати на цій події.

Також будуть відбуватися онлайн-трансляції на сторінці Book Forum та на сайтах «UA Суспільне» та «Твоє місто». Згодом повний відеозапис зустрічі буде опубліковано на сторінці Видавництво Старого Лева.

Джерело: PEN Ukraine

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики