Відбудеться зустріч з Мирославом Лаюком

uk.wikpedia.org

24 вересня о 17.00 в Національному музеї літератури України (Київ, бульв. Богдана Хмельницького, 11) відбудеться перша осіння зустріч у рамках проекту «Майстри слова».

Цього разу гостем стане Мирослав Лаюк — український поет і прозаїк, телеведучий, науковець і викладач. Модератор зустрічі — Богдана Гайворонська. Мирослав Лаюк народився 31 липня 1990 року на Прикарпатті, мешкає у Києві. Автор трьох поетичних книжок («Осоте!», «Метрофобія», «Троянда») і двох романів («Баборня», «Світ не створений»), PhD, кандидат філологічних наук і викладач Києво-Могилянської академії, ведучий програми «Час поезії» на UA: Суспільне. Упорядник «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Вірші перекладені на 11 мов. Нагороджений Премією Фундації Ковалевих, «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова» тощо. Пісні на слова Мирослава виконують Dakh Daughters та Oy Sound System. У 2018 видання Kyiv Post включило його до рейтингу Top 30 Under 30.

Читайте також інтерв’ю письменника для Літакценту: Мирослав Лаюк: «У мене точно немає комплексу написати “великий український роман”».

Проект «Майстри слова» започаткований у січні 2019 року спільними зусиллями Національної спілки письменників України та Національного музею літератури України. За час існування проекту з читачами зустрілися такі відомі письменники як Ігор Павлюк, Анатолій Кичинський, Іван Малкович, Мирослав Дочинець, Сергій Татчин, брати Капранови, Ірен Роздобудько. Під час зустрічей в межах цього проекту глядачі можуть поспілкуватися з відомим літератором, поставити йому запитання, сфотографуватися, придбати книгу, отримати автограф.

Вхід за квитком музею.

Подія у Facebook.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики