Уже сьогодні!

Рецензія – базовий жанр літературної критики. Чому так важливо рецензувати видання сучасної літератури? Як рецензії впливають (і чи впливають?) на літературний процес? Як написати рецензію на книжку українського автора, щоб вона була цікавою і для читачів, і для автора книжки? Якими знаннями має володіти рецензент і з якими критеріями підходити до прочитання книжки перед тим, як братися за написання статті? Відповіді на ці та багато інших питання – під час лекції Євгенія Стасіневича «Як написати рецензію на книжку українського автора». А бонусом – майстер-клас для 15-ти слухачів, яких ми оберемо, спираючись на реєстрацію та мотиваційні листи. Реєстрацію завершено.

Умови участі:

1 жовтня в київській книгарні Є (Лисенка, 3) відбудеться перша лекція Євгенія Стасіневича на тему «Як написати рецензію на книжку українського автора» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику». Захід вільний і безкоштовний для всіх охочих.

8 жовтня, за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструвалися за посиланням, а також написали мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обрала редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі.

Подія у Фейсбуку – тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики