Обличчя 26 BookForum

facebook.com

Своєрідним феноменом цьогорічного Book Forum стала фотозона, на якій працював фотограф Валентин Кузан. Він уже протягом чотирьох років займається  проектом-дослідженням культурних процесів сучасної України. Сultprocess – це фотографічне дослідження українського культурного процесу та фіксація персоналій, чия діяльність є знаковою для формування культури періоду Незалежності. Протягом 2016-2018 років Валентин відзняв тисячі кадрів з українськими письменниками, музикантами, художниками та фотографами.

26 BookForum – головний культурний фестиваль країни, який щороку обєднує велику кількість відомих українських письменників, став чудовою нагодою для поповнення фотоколекції проекту. Як зазначає Валентин Кузан, він отримав запрошення попрацювати на форумі від організаторів: «Це була наша спільна ідея з Софією Челяк та Марією Кравченко».

Валентин Кузан завжди фотографує в чорно-білому форматі й цьогорічний форум не був винятком. Результатом роботи фотографа стали кілька сотень чорно-білих портертних знімків. «Здається, що чорно-біла фотографія аскетична. Насправді вона просто зміщує акцент у бік від багатства кольору до інших багатств»,  – коментує фотограф для Літакценту. На фотографіях можна побачити поетів та письменників Сергія Жадана, Юрія Іздрика, , Макса Кідрука, Мирослава Лаюка, Мирослава Лаюка режисера Олега Сенцова, організаторку форуму Олександру Коваль,письменниць та поеток Оксану Забужко, Катерину Бабкіну, Оксану Луцишину,  Ірену Карпу, телеведучу Яніну Соколову, поета та видавця Івана Малковича та багатьох інших.

На офіційній сторінці форуму у Facebook роботи Валентина Кузана опубліковані в рубриці «Обличчя 26 BookForum»:

Posted by Форум Видавців on Wednesday, 18 September 2019

Posted by Форум Видавців on Friday, 20 September 2019

Posted by Форум Видавців on Monday, 23 September 2019

Фото Валентин Кузан

Posted by Форум Видавців on Monday, 23 September 2019

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики