Стала відомою дитяча програма «Фронтери»

konkurent.in.ua

Цьогоріч вперше в рамках ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» відбудеться не тільки основна сцена, а й заходи заплановані й для найменших читачів. Поліпити казкових персонажів, спробувати себе у ролі героя та навіть виготовити власну книгу можна буде 5 та 6 жовтня у Луцьку.

Нагадаємо, що: У Луцьку відбудеться II Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера»

Заходи для дітей та молоді організатори запланували на суботу та неділю, аби можна було провести вихідний з користю. Так, програма умовно поділена на дитячу (для дітей 5-9 років) та молодіжну (9-16 років).

«Ми намагалися відійти від «класичних презентацій», коли автор проводить лекцію. У нас можна буде й зліпити героя книги, й послухати казку у виконанні професійних акторів, й пройти квіз на знання міфів», – каже директорка фестивалю «Фронтера» Елла Яцута.

Власне заходи для дітей відбуватимуться у приватній школі ThinkGlobal (вул. Івана Франка, 52). Аби усі охочі могли відвідати події, деякі з них відбуватимуться паралельно. Також тут буде невеликий ярмарок-продаж книг для дітей.

Ще одна велика локація – центральна бібліотека для дітей (просп. Президента Грушевського, 1). До речі, саме тут у неділю, 29 вересня відбудуться зйомки для фотопроекту «Приведи маму/тата на «Фронтеру». З 12 до 14 години можна прийти з дітьми та зробити світлину на згадку.

Під час фестивалю у бібліотеці відбуватимуться заходи для молоді. Наприклад, письменниця Оксенія Бурлака розповідатиме про те, як правильно цілуватися. Також тут буде відверта розмова з Ольгою Купріян, авторкою «Щоденника Лоли».

Організовують подію Луцька міська рада, ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль» та Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Детальніше з програмою можна ознайомитися тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики