В Україні з книжки створили лабіринт, площею 60 квадратних метрів

zaxid.net

Уперше в Україні книжка стала 3D об’єктом, на її основі створили виставку-лабіринт.

Як зазначається,  «Franko from A to Z» – це  авторський проект франкознавців Богдана та Наталії Тихолозів. Спочатку вони видали книжку-енциклопедію «Франко від А до Я», а потім вирішили подати це в розважальній формі. За основу взяли книжку в художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка». 

На подвір’ї Львівського музею Івана Франка виставили лише фрагмент. Решта конструкції зараз знаходиться у майстерні. Площа всього лабіринту становитиме 60 м.кв.

Проект «Franko from A to Z» – це інтерактивна англомовна виставка-лабіринт, яка за принципом абетки презентує культову постать Івана Франка, Львів як місто літератури та знакові феномени української культури для широкого загалу європейської спільноти.

Відвідувача лабіринту чекатиме інтелектуальний квест, щойно він потрапить усередину. На стінах лабіринту розміщуватиметься певна інформація – текстові та ілюстровані найцікавіші, а іноді й найнесподіваніші епізоди з життя Івана Франка. «Колажі це напевне основна техніка у поєднанні з фото і заново створеними малюнками», – розповідає ілюстратор, співзасновник творчої майстерні «Аґрафка» Андрій Лесів.

В рамках проекту відбудеться тур виставки-лабіринту такими столицями європейських країн, як:  Будапешт, Відень, Любляна, Загреб. А навесні виставку покажуть у Львові.

Джерело: Zaxid.net

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики