Благодійна книгарня «Буківничка» збирає кошти для створення сайту

biggggidea.com

Буківничка – це соціальне підприємство, яке працює за принципом 1+1. Щоразу, коли в них купують книгу, іншу вони дарують дитині, що опинилася у кризовій ситуації.

Місія книгарні – забезпечувати якісною літературою дітей у кризових ситуаціях, таким чином залучаючи їх до книготерапії: «Ми хочемо залучити до книготерапії якомога більшу кількість дітей, які опинилися у кризовій ситуації (діти ветеранів російсько-української війни, та всі діти, які від неї постраждали; сироти, неповнолітні в’язні, тощо)».

Книги Буківничці віддають благодійники. За півроку своєї діяльності книгарні вдалося зібрати близько 1000 книг. «За весь час найбільше книг пожертвував  віце-ректор Українського католицького університету, дисидент Мирослав Маринович. Він став «рекордсменом» серед наших благодійників – 72 книги» – зазначають власники книгарні.

Завдяки продажам Буківничка передала на благодійність 360 книг. Також допомогла таким проектам як: Veteran Hub, Bright Kids Charity, Небо над головами – соціальний проект підтримки неповнолітніх ув’язнених, ГО Родини Ветеранів АТО, Благодійний фонд «Dreamers», Благодійний книгозбір для дітей Донбасу, Благодійна акція «Дітям потрібні не лише ліки».

Окрім цього книгарня віддала на переробку 75 книг: «Ми віримо, що кожна книга може приносити користь людству, навіть якщо вона вже непридатна для читання».

Зібрані кошти планують витратити на створення онлайн-платформи, для більш зручної купівлі книжок та користування іншими книжковими послугами: «Нині ми продаємо книги та пропонуємо послуги через нашу сторінку у Фейсбуці, а це дуже незручно,оскільки інтерфейс соціальної мережі не є для цього достатньо адаптованим».

Підтримати проект можна на благодійній платформі «Велика ідея».

Сторінка книгарні у Facebook.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики