Як не варто писати рецензії. Лекція і майстер-клас від Тетяни Трофименко

Продовжуємо навчальну програму ЛітАценту “Вчимося писати критику”

Рецензія – базовий жанр літературної критики. Чому так важливо рецензувати видання сучасної літератури? Як рецензії впливають (і чи впливають?) на літературний процес? Як написати рецензію на книжку, а також – як писати не варто в жодному разі? Якими знаннями має володіти рецензент і з якими критеріями підходити до прочитання книжки перед тим, як братися за написання статті? Відповіді на ці та багато інших питань – під час лекції Тетяни Трофименко «Як не варто писати рецензії».
А бонусом – майстер-клас для 15-ти слухачів, яких ми оберемо, спираючись на реєстрацію та мотиваційні листи.

Отже, поїхали, реєстрацію відкрито!

Умови участі:

15 жовтня о 18:30 у київській книгарні Є (Лисенка, 3) відбудеться лекція Тетяни Трофименко на тему «Як не варто писати рецензії» з навчального циклу ЛітАкценту «Вчимося писати критику». Захід вільний і безкоштовний для всіх охочих.

21 жовтня о 15:00 у книгарні Є, майже за тиждень після лекції, відбудеться майстер-клас із 15-ма охочими, які зареєструються за посиланням, а також напишуть мотиваційні листи. Учасників майстер-класу обиратиме редакція ЛітАкценту з погодженням із лектором. Імена тих, хто потрапить на майстер-клас, як і завдання, що його треба буде виконати до майстер-класу, буде оголошено на лекції. Найкраще виконані завдання отримають шанс публікації на ЛітАкценті на гонорарній основі. Реєстрація триває до 14 жовтня включно. Учасників майстер-класу буде оголошено на лекції.

Подія у Фейсбуку – тут.

Реєстрація на майстер-клас – тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики