Єлізавета Гончарова презентує книжку репортажів «(Не)воля»

Книгарня «Є», Конкурс художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» і видавництво «Темпора» організовують презентацію книжки репортажів Єлізавети Гончарової «(Не)воля». Захід відбудеться 25 жовтня о 18:30 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3). Модераторка — Марія Семенченко.

Друга книжка репортажистки Єлізавети Гончарової — про пошук волі, а точніше — пошук виходу з неволі дуже різними людьми у непростих життєвих обставинах. Усі події тут розгортаються на сході України, де найбільша в країні кількість тюрем та сиротинців. А останні кілька років до цього додалися й інші зони несвободи: населені пункти, розташовані на лінії фронту, і незаконні місця утримання полонених на окупованих територіях. Герої репортажів гостро прагнуть волі, тому що відчувають її нестачу: хтось позбавлений можливості вільно переміщуватися в просторі, хтось із самого дитинства живе в умовах несвободи, хтось повернувся з полону фізично, але емоційно ще й досі там. А для когось бути вільним означає залишитися живим.

Єлізавета Гончарова — живе і працює у Бахмуті Донецкої області, пише для журналу «Український тиждень», є співорганізаторкою і кураторкою конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка. Авторка репортажних книжок «Десь поруч війна» і «(Не)воля».

Вхід вільний.

Подія у Facebook.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики