З’явився трейлер фільму «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія»

 

 

 

moviegram.com.ua

Компанія FILM.UA опублікувала офіційний трейлер української романтично-фантазійної стрічки «Віддана». Кіно зняли за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія».

Події відбуваються на межі XIX–XX століть у Станіславові: красиві образи, особливі страви та безкінечні шпацери. Любов та ревнощі, подвійні смисли і таємниці, десь реальність, а десь вигадка. Історія двох жінок, які разом росли й виховувались. Хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня?

Головні ролі у фільмі виконають Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький. У кадрі також з’являться Ада Роговцева, Наталя Васько, Ірма Вітовська та Марина Кошкіна. Народна артистка України й прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар здивує нас виконанням складного каскадерського номера. До чоловічого акторського складу увійшли Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Євген Янович, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський та Ясін Фараджаллах.

Режисерка-постановниця «Відданої» – Христина Сиволап, для якої це дебютна робота в повнометражному кіно. Сценарій фільму «Віддана» написала Аліна Семерякова в колаборації з Софією Андрухович.

Зйомки фільму завершили у червні цього року,а наприкінці березня представили офіційний тизер до фільму. У ньому використали пісню відомого гурту «Один в каное» «Човен».

В широкий український прокат стрічка вийде 16 січня 2020 року.

Роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович у 2014 році став переможцем всеукраїнської премії Книга року ВВС, а також отримав особливу відзнаку Форуму видавців у Львові та премію ЛітАкцент року.

Джерело: FILM.UA Group

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики