У Відні відбудеться книжкова виставка

ukrinform.ua

6-10 листопада 2019 року у Відні відбудеться книжкова виставка Buch Wien.

Книжкова виставка у Відні – це найбільша платформа для видавців, авторів і читачів в Австрії. Виставка 2018 року стала найбільшою за час існування події. На ній були представники 20 країн світу і 100 000 книжок, а на 30 локаціях відбулося понад 450 заходів. Виставка розпочинається ввечері, програма відкриття триває до півночі й називається «Довгою ніччю книг».

Почесною країною-гостем минулоріч була Албанія. Також на виставці присуджували десяту Європейську літературу премію.

Фокус цьогорічної Віденської книжкової виставки-ярмарку буде зосереджений на Україні, яка матиме статус «провідної країни». Про це раніше повідомляв посол України в Австрії Олександр Щерба: «Минулого року Україна достойно прозвучала на Віденському книжковому ярмарку. Розвиваючи цей успіх, сьогодні мали хорошу зустріч з керівництвом цього головного книжкового форуму країни. Домовилися, що на цьогорічному ярмарку Україна буде «провідною країною» (Schwerpunktland). Це означає, що Україна матиме особливий статус, особливий стенд і особливих гостей».

Як зазначили в українському диппредставництві, в рамках участі України у міжнародній виставці-ярмарку передбачаються, зокрема, читання і презентації Андрія Куркова, Тані Малярчук, Олексія Чупи та багатьох інших українських письменників. Вже другий рік поспіль Посольство організовує український національний стенд – шукайте номер А21.

Детальна програма заходів  за посиланням.

Джерело: Укрінформ, Читомо.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики