За книгою «Війна, що змінила Рондо» створять анімаційний фільм

facebook.com

«Війна, що змінила Рондо» – це анімаційний фільм за мотивом однойменної книги творчої майстерні Art Studio Agrafka.

Рондо – це місто, в якому живуть прекрасні, неймовірні створіння, аналогів яким немає. Їх світ – безтурботний, і саме через цю безтурботність в нього приходить біда. Тому що ніхто не хотів помічати біду, яка насувається – вона й трапилась. Три головні персонажі ведуть протистояння, адже вони зробили для себе це рішення.

«Фільм репрезентує історію про війну, що не має серця і не розуміє жодної мови, проте торкається кожного і на всіх лишає шрами. А ще ця повість – це привід для вдумливої розмови з дітьми (чи навіть із самим собою) про те, що діється нині у країні, або навіть деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму. Адже, якщo cпiльнo збудувaти мaшину cвiтлa i нaвчитиcя cпiвaти пoпpи вce, тoдi нaвiть нaйтeндiтнiшi icтoти змoжуть виcтoяти й пepeмoгти», – йдеться на сторінці фільму у Facebook.

«Ми не хотіли персофінікувати якусь конкретну війну, тому що в нашому випадку війна має одних відповідальних за її початок та кульмінацію, в інших випадках, в інших країнах – відповідальні зовсім інші люди. Всі війни мають кокретні імена їхніх ініціаторів. Тому ми хотіли зробити загальний збірний образ і не обмежуватися теперішньою війною в Україні», – зазначає авторка книги Романа Романишин.

Режисер-постановник фільму Ольга Гаврилова стала переможцем у конкурсному відборі на фінансування проекту за програмою «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору» від Українського культурного фонду.

Відео про те, як створювали фільм:

Війна, що змінила Рондо

"Рондо – це місто, в якому живуть прекрасні, неймовірні створіння, аналогів яким немає. Їх світ – безтурботний, і саме через цю безтурботність в нього приходить біда. Тому що ніхто не хотів помічати біду, яка насувається – вона й трапилась. Три головні персонажі ведуть протистояння, адже вони зробили для себе це рішення." – режисер і куратор проекту Ольга Гаврилова #ВійнаЩоЗмінилаРондо #УкраїнськийКультурнийФонд #ЗаПідтримкиУКФ #СвітНезнайки #СтудіяАнімаціїЧервонийСобака #ArtStudioAgrafka #TheWarThatChangedRondo #UCF #Рондо #Rondo

Posted by Анімаційний фільм "Війна, що змінила Рондо" / "The War That Changed Rondo" on Monday, 4 November 2019

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики