Відомі учасники Міжнародної програми обміну для видавців

choven.org

Вчора Британська Рада оголосила учасників першої Міжнародної програми обміну для видавців

Це нова ініціатива, націлена на створення зв’язків між професіоналами видавничої справи у Великій Британії та видавцями, що працюють на інших ринках, які зростають.

Шість професіоналів видавничої справи із Великої Британії отримають напарників з України, Грузії та Туреччини – країн із видавничими ринками, що зазнають швидких змін – для участі у взаємних навчальних та інсайдерських візитах, заходах для галузевого нетворкінгу й тренінгах із професійного розвитку.

Стипендіатами з України стали Микола Ковальчук («ArtHuss») і Катерина Носко («IST»).

Наприкінці програми стипендіати зможуть подати заявку на грант до 3000 фунтів стерлінгів від професійного Фонду розвитку, аби мати можливість продовжувати формування міжнародних професійних зв’язків у видавничій галузі.

«Ми знаємо з власного досвіду, як співпраця в міжнародній видавничій спільноті сприяє появі нових підходів і розширенню можливостей. Ми з інтересом очікуємо зародження ідей та нововведень, що будуть результатом нашої нової стипендіальної програми», – зазначила директорка літературної програми Британської Ради – Рейчел Стівенс.

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. З 1934 року вона є британською благодійною організацією, діяльність якої регулюється Королівською хартією і державними органами Великої Британії.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики