У Музеї літератури відбудеться акція «Свічка пам’яті»

У День пам’яті жертв голодомору, 23 листопада о 14.30, в Національному музеї літератури України відбудеться акція «Свічка пам’яті».

Як повідомила на пресконференції Анжеліка Рудницька, ініціаторка цієї благодійно-просвітницької мистецької акції, захід включатиме кілька різних подій — і виставку, і читання поезій, і виконання народних псалмів та «Реквієму».

«Ці заходи послідовно відбуватимуться у різних залах музею — в одному залі будуть «Голоси правди», де про голодомор розповідатимуть свідки тих подій; в іншому відкриється виставка Валерія Франчука «Розгойдані»; в каплиці музею звучатимуть народні псальми у виконанні відомих фольклористів. А потім ми запросимо всіх у найбільший зал, де будуть читати поезії Катерина Степанкова, Лариса Руснак і Павло Коробчук. Там же прозвучить «Реквієм» – новий твір українського композитора Євгена Петриченка», – розповіла Рудницька.

«Щороку ми збираємо кошти на допомогу хоспісу для літніх людей. Це переважно люди, вивезені волонтерами із «сірої зони», які виявилися нікому не потрібними. Але ми можемо, хоч не так часто, як хотілося б, але раз на рік однозначно, підтримувати хоспіс. Збираємо кошти, речі, веземо все це на їх підтримку», – нагадала про благодійну місію акції Рудницька.

Джерело: Укрінформ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики