У музеї Бельведер запрацював україномовний гід

lviv1256.com

З 1 листопада в австрійському музеї Бельведер запрацював україномовний аудіогід.

Проект, який Український інститут розпочав разом з Посольством України в Республіці Австрія навесні цього року, тепер доступний для відвідувачів віденського палацу, йдеться на сторінці Українського інституту в Facebook.

«Через проекти такого формату окреслюється українська суб’єктність у світовому, і зокрема, в європейському контексті, адже, наприклад, Бельведер минулого року відвідали понад 1,5 млн туристів. І я впевнений, що зі збільшенням сполучень між Віднем та Києвом, кількість українських туристів теж буде збільшуватися», – прокоментував проект генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Палацовий комплекс Бельведер – один із провідних музеїв світу з багатою мистецькою колекцією, яка представляє твори від Середньовіччя до сьогодення. Зокрема, Бельведер володіє найбільшою у світі колекцією картин Густава Клімта, а також там представлені видатні зразки віденського бідермаєру, австрійського бароко, французького імпресіонізму.

Проект «Україномовні аудіогіди в провідних музеях світу» є частиною довготривалої ініціативи Українського інституту зі впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Ініціатива реалізується спільно з дипломатичними установами України за кордоном. Україномовні аудіогіди вже працюють у Національному музеї у Польщі, Музеї історії польських євреїв POLIN тощо.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики