Відбудеться розмова про гендер і культуру

facebook.com.ua

Уявлення про суспільні ролі чоловіків та жінок зазнають останнім часом суттєвих змін. Це стосується не лише культурної сфери, наприклад, літератури, в яку приходить все більше жінок-письменниць, але й процесів ширшого масштабу – від участі жінок у війні до квотування в списках політичних партій.

Саме про це й розмовлятимуть професорка «Києво-Могилянської Академії», літературознавиця Віра Агеєва з соціологинею та доценткою КМА Тамарою Марценюк. Вестиме інтерв’ю директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків. Розмова торкнеться нового видання «Смолоскипа», збірника наукових праць «Інша оптика». Подія відбудеться 21 листопада о 18.30 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка,3).

«Інша оптика: ґендерні виклики сучасності» – це унікальне поєднання текстів. У виданні вміщено актуальні наукові розвідки, які досліджують категорію ґендеру в межах літературознавства, соціології та політології, шукаючи нову мову та цінності, що зможуть відповідати на виклики сучасного культурного простору.

Книга видана за сприяння Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні на пошану однієї із найважливіших постатей нашої гуманітаристики, засновниці ґендерних студій в Україні – Соломії Павличко.

Вхід вільний.

Подія у Facebook.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики