«Місто дівчат» Елізабет Ґілберт екранізують

marieclaire.ua

Новий роман «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт екранізують у Голлівуді. Про це йдеться на офіційній сторінці письменниці у Facebook.

Права на екранізацію придбала компанія Warner Brosers. Продюсеркою фільму стане Сью Кролл, відома роботою над  «Народженням зірки» та «Сирота Бруклін». Сценарій напише Мішель Ешфорд.

«Я рада бачити двох жінок на чолі цього проекту, який повністю розповідає про жіноче життя. Я почуваюся впевнено, передаючи цю історію у руки Кролл та Ешфорд.  І я не можу дочекатися. З першого дня написання роману, я завжди уявляла його як фільм. І з нетерпінням чекаю, щоб побачити увесь той блиск і гламур», – йдеться у повідомленні Елізабет Ґілберт.

4 червня 2019 року роман презентували у Лондоні, а в українському перекладі вийшов у вересні 2019 року у «Видавництві Старого Лева».

«Місто дівчат» – це роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. Це історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Джерело: Тсн

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики