Розпочався конкурс «Літературна візитка краю»

 


Національна спілка письменників України у партнерстві з Малою академією наук України започаткували Всеукраїнський конкурс «Літературна візитка краю».

За умовами конкурсу команда у складі 4-5 старшокласників (студентів коледжів, технікумів тощо) під керівництвом учителя творить сайт, який розповідає про одного з видатних письменників, уродженців краю (області). Власне, змагатися між собою будуть створені сайти. Кількість учасників від однієї області, як і від однієї школи, не обмежена.

Нагородою переможцям конкурсу — трьом командам — буде дводенне перебування в Києві, оглядова екскурсія містом, відвідини музеїв та архітектурних пам’яток. Харчування й ночівля — теж будуть оплачені.

Організатори конкурсу певні, що підлітки й молодь, які знаються на сучасних інтернет-технологіях, приймуть виклик творити в цій площині. Кожна команда, представивши славне ім’я земляка, виступить як культурний посол свого краю.

Конкурс стартував 1-го грудня. Для участі слід зареєструватися до 31 грудня 2019 р., заповнивши форму. Створення сайтів триватиме до 1 березня 2020-го р. 

Три команди-переможці будуть нагороджені 13-14 травня в Києві.

Умови конкурсу читайте на сайтах НСПУ та МАНУ — в Положенні про конкурс та інформаційному листі.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики