«Різдвяну історію» Чарльза Дікенса екранізують

Незабаром на великий екран вийде одна з передноворічних екранізацій – «Різдвяна історія» за мотивами книги Чарльза Дікенса. Днями в мережі з’явився новий офіційний трейлер до мінісеріалу разом з Томом Гарді, Шарлоттою Райлі та іншими відмими акторами.

У січні 2019 року стало відомо, що творець популярного серіалу «Гострі картузи» Стівен Найт  екранізує п’ять книг Чарльза Дікенса і першим твором, за який він візьметься, буде «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами».

Також автори ідеї повідомили, що мінісеріал, який складатиметься з трьох серій, вийде в грудні 2019 року. Творці дотрималися свого слова і напередодні прем’єри на ютуб-каналі BBC опублікували офіційний трейлер «Різдвяної історії».

Як можна помітити на відео, нова екранізація книги Чарлза Дікенса буде дещо відрізнятися від попередніх своєю похмурістю. Поки що у Стівена Найта та Ніка Мерфі заплановано три серії «Різдвяної історії». Цілком ймовірно, що у кожному з епізодів розповідатиметься про одного з привидів, які відвідали скнару Скруджа напередодні Різдва.

Джерело: 24 канал

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики