Запорізьку бібліотеку для юнацтва можуть ліквідувати?

На фейсбук-сторінці Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва з’явилася інформація про її можливе закриття

Фото з сайту afisha.zp.ua

Зокрема, на сторінці повідомляють, що запорізька обласна рада прийняла проект рішення «Про припинення діяльності комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради.

❗️❗️❗️Друзі!❗️❗️❗️ Запорізька обласна рада прийняла проект рішення «Про припинення діяльності комунального закладу…

Posted by Запорізька обласна бібліотека для юнацтва on Thursday, 12 December 2019

Офіційною причиною є те, що Запорізька обласна бібліотека начебто дублює Запорізьку обласну універсальну наукову бібліотеку.

Наразі на сайті запорізької ОДА на розгляді перебуває електронна петиція-протест від імені керівництва та відвідувачів бібліотеки для юнацтва. Керівництво департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА спростовує цю інформацію, проте це далеко не перший випадок зазіхання на цю бібліотеку.

На сьогодні діяльність бібліотеки вийшла далеко за межі звичайної книгозбірні: окрім багатого книжкового фонду, відвідувачі послуговуються інтернет-центром, мають змогу відвідувати безкоштовні курси української мови та розмовний клуб. У рамках діяльності закладу реалізовується низка важливих для культурного розвитку громади проєктів.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики