BBC випустить шоу про міфічних істот із книжок Джоан Роулінг

theverge.com

Компанії BBC та Warner Bros. спільно з лондонським Музеєм природної історії створять документальний фільм про тварин, які стали прообразами магічних істот книжок Джоан Роулінг.

Наразі назва стрічки – «Фантастичні тварини: природна історія». У фільмі покажуть прототипи магічних істот всесвіту «Гаррі Поттера» та «Фантастичних звірів».

Також у фільмі покажуть виставку «Фантастичні тварини: чудо природи», яка відкриється в Музеї природної історії навесні 2020 року. Крім того, до стрічки увійдуть фрагменти роботи над фільмами «Гаррі Поттер» та «Фантастичні звірі і де їх шукати».

Творці говорять, що шоу розповість про істот міфічних і справжніх: від кентаврів до ніффлерів, райських птахів і фенікса, шерстистих носорогів і гігантського кальмара. Кадри з архіву BBC Natural History Unit і сцени з фільмів «Фантастичні звірі» будуть використані для демонстрації того, наскільки тісно переплетені тварини реального світу, міфологічні істоти і звірі чарівного світу.

Шоу  вестиме британський актор і письменник Стівен Фрай, який раніше озвучував аудіокниги про «Гаррі Поттера».

«Фантастичні звірі і де їх шукати» — американсько-британське фентезі режисера Девіда Єйтса, створене на основі однойменної книжки Джоан Роулінг, яка виступила в ролі авторки сценарію та продюсерки стрічки. Кінокартина є приквелом серії фільмів про Гаррі Поттера.

Читайте також: Джоан Роулінг очолила рейтинг найоплачуваніших письменників 2019 року.

Джерело: Тсн, Букви

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики