Презентують проект співаної поезії «Нескорений ПроRock»

facebook.com

14 січня у Києві у Будинку Звукозапису Українського Радіо відбудеться концертна презентація аудіозбірки «Нескорений ПроRock. Василь Стус». У ній візьмуть участь «Тельнюк:Сестри», «Хорея Козацька», Марія Бурмака, група «Очеретяний Кіт» та інші артисти.

«Робота над більшістю композицій здійснювалася у майстерні-студії звукозапису «Кофеїн». Це відбувалося в минулому році, останні півроку, якщо бути точнішими, то з серпня до початку грудня. Дуже плідна робота, дуже багато серця й душі, поту і крові в неї вкладено. Серед музикантів та гуртів, які можна знайти в переліку треків, такі знані й легендарні імена, як Марія Бурмака, Тарас Компаніченко, Сестри Тельнюк, такі гурти як «Тінь Сонця», «Fata Morgana UA», «Хорея Козацька», «Очеретяний кіт»»,   розповіла продюсер проекту Таня Ша.

Аудіозбірка на вірші Василя Стуса має стати першою частиною великого проекту співаної поезії «Нескорений ПроRock”.

«Цей альбом-збірка є частиною, ми так сподіваємось і будемо над цим працювати, великого проєкту «Нескорений ПроRock». Ми дуже віримо і дуже хочемо, щоб в нас вийшло зробити також «Нескорений ПроRock. Олена Теліга» і також «Нескорений ПроRock. Василь Симоненко» й «Нескорений ПроRock. Тарас Шевченко». І я особисто дуже хочу, щоб у нас вийшло зробити «Нескорений ПроRock. Григорій Сковорода». Що стосується якоїсь певної стилістики, то ми свідомо не дотримуємось одного музичного стилю, одного музичного жанру в «Нескорений ПроRock. Василь Стус»: слухачі знайдуть і традиційний рок, й сучасний рок, і авторську пісню, і майже бардівську пісню, і старосвітські традиції, і неороманс. Наша мета – вплести творчість поетів-класиків або поетів-сучасників у канву дуже сучасного аудіопростору й зробити так, щоб їхні вірші були ближчі до сучасного слухача», каже Таня Ша.

Подія у Facebook.

Джерело: Українське радіо

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики