Знімуть детективний серіал за романами Джеймса Паттерсона

Компанія Amazon анонсувала про знімання серіалу за мотивами серії детективних романів відомого американського письменника Джеймса Паттерсона, який розповідає про пригоди інспектора та психолога Алекса Кросса.

Імена сценаристів, режисерів та акторів буде оголошено пізніше, але відомо, що Джеймс Паттерсон буде виконавчим продюсером.

Разом з Amazon над екранізацією також працюватимуть компанії Paramount TV Studios та Skydance.

Три книжки з циклу детективів вже екранізували.  1997 та 2001 роках вийшли фільми «Цілуючи дівчат» та «І прийшов павук», де головну роль зіграв Морган Фрімен.

2012 року на екрани вийшов фільм «Я, Алекс Кросс» із Тері Перрі у ролі детектива.

Джеймс Паттерсон — американський письменник в жанрі трилер і детектив. Широко відомий завдяки серії романів про інспектора Алекса Кросса. Паттерсон також написав чотири романи про детектива Майкла Беннета та одинадцять романів під егідою «Жіночий клуб розслідувань вбивств», а також безліч самостійних творів.

Паттерсон один з найбільш високооплачуваних і продаваних письменників у світі за останні декілька років за версією журналу Forbes, 2019 року він посів другу сходинку у рейтингу журналу з доходом у $70 млн.

Нагадаємо, що нещодавно з’явився трейлер горору «Барва з позамежжя світу» Лавкрафта.

Джерело: UAZMI

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики