Львівський палац мистецтв підтримав BookForum

 

 

Львівський палац мистецтв висловив підтримку BookForum, відреагувавши на нещодавню новину про те, що проведення цьогорічного Форуму опинилося під загрозою. Про це йдеться на сторінці Палацу мистецтв у Facebook.

У Палаці мистецтв заявили про готовність надати BookForum виставкову площу 2020 року на тому ж рівні, що й в попередні роки, наголосивши на важливості проведення BookForum з метою популяризації Української книги та підтримки Українських книговидавців.

Також у повідомленні зазначили, що договір на 2020 рік між BookForum та Палацом мистецтв був підписаний ще в грудні 2019 року.  Окрім того,  у Палаці провели низку ремонтних робіт для покращення умов проведення BookForum та інших заходів (у минулому році близько 200).

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що власники кількох нічних клубів і стрип-барів у Львові отримали в оренду 423 м2 відкритого майданчику перед головним входом Палацу мистецтв, на території якого розміщується головна частина BookForum.

BookForum зі свого боку виступив з офіційною заявою щодо цієї ситуації, вимагаючи скасувати рішення щодо оренди галереї Палацу мистецтв.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики