Днями вийде друком завершальна частина трилогії Гіларі Мантел

Завершальний роман Гіларі Мантел «Дзеркало і світло» з її славнозвісної трилогії про Томаса Кромвеля вийде друком у березні цього року. Інформація про це є на офіційному сайті письменниці. Також днями британське видання The Guardian опублікувало перший розділ книжки, яка поки що доступна в режимі передзамовлення.

Читайте також: Визначено найкращі романи XXI століття за версією BBC

Згідно з анотацією, у фінальній частині трилогії, що охоплює 1536-1540 роки в Англії, описано останні роки життя Томаса Кромвеля, уже після смерті Анни Болейн. Син коваля, який може сподіватися лише на власний інтелект, у третьому романі, «Дзеркало і світло», продовжує сходження до влади й багатства, а також, попри велике кровопролиття та безліч різноманітних труднощів, у дзеркалі майбутнього бачить країну оновленою. «Дзеркало і світло» – роман про останні роки політика, банкіра й дипломата, вигадана історія про якого принесла письменниці Гіларі Мантел світову славу й визнання.

Гіларі Мантел – дворазова лауреатка Букерівської премії за романи «Вулфголл» (2009) і «Везіть тіла» (2012). «Вулфгол» перекладено на 36 мов світу, а «Везіть тіла» – на 31 мову. Продажі двох книжок досягли понад 5 млн примірників у всьому світі.

Українською романи «Вулфгол» і «Везіть тіла» вийшли у видавництві «Фабула» у 2018 році.  Фінал трилогії, як повідомили ЛітАкценту видавці, уже також у роботі, видання роману українською попередньо заплановано на вересень.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики