Вуді Аллену відмовили у публікації мемуарів

indiewire.com

Видавництво Hachette вирішило не друкувати мемуари режисера Вуді Аллена і повернути йому всі права на рукопис. Раніше син Аллена Ронан Ферроу розкритикував видавництво.

У заяві видавничої групи сказано, що відмовитися від мемуарів Вуді Аллена було складно, але після обговорення з працівниками видавництва, які виступали проти випуску книги, публікацію мемуарів вирішили скасувати.

«Протягом останніх днів менеджери видавництва провели кілька детальних розмов з нашими працівниками і не тільки. Вислухавши їх, ми вирішили, що публікація мемуарів була б не на користь видавництву», – йдеться в заяві.

У четвер кілька працівників видавництва долучились до акції протесту проти публікування книги Аллена та на знак солідарності з його сином Ронаном Ферроу. Сестра Ронана, Ділан Ферроу, прийомна донька Аллена і його колишньої цивільної дружини Мії Ферроу, звинуватила Аллена в сексуальних домаганнях.

У своїй заяві Ронан Ферроу стверджував, що видавництво не намагалося перевірити викладені в книзі Аллена факти і не зв’язувалося для цього з Ділан Ферроу.

Сам Аллен заперечує неналежне поводження щодо названої доньки. За його словами, звести наклеп на нього Ділан Ферроу підмовила мати, актриса Міа Ферроу, з якою він прожив 12 років у цивільному шлюбі. Слідство не знайшло доказів його провини, і жодних звинувачень проти нього не висували.

Мемуари 84-річного Вуді Аллена під назвою «Недоречно» (Apropos of Nothing) були анонсовані як «вичерпна розповідь про його життя, професійне й особисте».

Джерело: BBC News

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики