Ukrainian Young Book Design Awards поновив прийом заявок

Видавництво Основи поновлює прийом заявок на Ukrainian Young Book Design Awards у зв’язку з карантином через вірус COVID-19.  Новий дедлайн – 10 травня 2020 року. Церемонія нагородження переноситься на осінь. Про це йдеться на сторінці конкурсу у Facebook.

«Бережіть себе, не виходьте без потреби з дому та використайте цей час правильно — надсилайте свої роботи на Ukrainian Young Book Design Awards!», – зазначають у дописі.

Роботи приймаються у чотирьох номінаціях:

  • візуальна концепція книжки;
  • макет і верстка;
  • серія ілюстрацій;
  • обкладинка.

У кожній з номінацій журі обере по одному переможцю, а також ще одного фіналіста, який отримає Гран-прі та грошовий приз € 500.

Один учасник може подати необмежену кількість заявок у різних номінаціях. Учасники самостійно обирають теми для своїх концепцій чи ілюстрацій. Конкурсні роботи на момент подання не повинні бути опублікованими книжковими проєктами.

Учасниками конкурсу можуть бути всі охочі від 14 до 30 років, незалежно від своєї спеціалізації, національності чи країни проживання.

«Завдяки дизайну можна розповідати історії. Ми не обмежуємо учасників у темах робіт і приймаємо заявки від дизайнерів з усього світу. Ми цінуємо свободу і хочемо почути історії, які люди самі хочуть розповісти через дизайн», – говорить Дмитро Яринич, керуючий партнер L/Y (ex Hooga).

Суддями конкурсу будуть:

  • Антон Борзов, перший дизайнер WhatsApp. Понад 20 років займається дизайном. Зараз будує дизайн в стелс-режимі в новому пошуковому стартапі.
  • Дмитро Барбанель, відповідальний за візуальний стиль журналів Esquire, «Вокруг света», Interni, Citizen K.
  • Сергій Майдуков, ілюстрації якого публікують у The New Yorker, The Washington Post, The Guardian, The Financial Times.

Щоб стати учасником конкурсу, потрібно подати онлайн-заявку.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики