Книжковий пітчинг продовжив прийом заявок

Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» продовжили прийом заявок на книжковий пітчинг до 1 травня. Спільний проект двох фестивалів покликаний знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Заявки на участь у пітчингу приймалися до 31 березня. Перший етап Book Pitch мав відбутися 20-24 травня під час Х «Книжкового Арсеналу». Фінал — на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (10-18 липня).

Проте у зв’язку із карантином Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» перенесено на пізніші дати — наприкінці серпня 2020 року. З огляду на це, організатори Book Pitch вирішили продовжити термін приймання заявок на участь ще на місяць — до 1 травня.

Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть літературні та кінокритики, продюсери, режисери і сценаристи, буде обрано до 15 творів-фіналістів. Їхніх авторів запросять до участі в пітчингу під час Книжкового Арсеналу в Києві. Там експерти відберуть п’ятьох переможців, чиї твори будуть представлені на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. 5 найкращих творів будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Подати заявку на участь у проекті можна на сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Для участі у проекті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2018-2020 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Твір повинен мати схвальні рецензії критиків. Нагороди та премії є перевагою. Також перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках. Аплікант гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору. Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один заявник може подати не більше 5 творів.

Джерело: сайт ОМКФ

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики