Завершився прийом робіт на ІІІ конкурс історичного оповідання «ProМинуле»

Фото – pixabay.com

Опівночі 5 квітня завершився прийом робіт на Третій конкурс історичного оповідання «ProМинуле».

Усього організатори отримали 128 оповідань з різних куточків України та з-за кордону (торік було надіслано 110 текстів).

Цьогорічна тема «Українське місто у 1920-х» привабила неабиякий інтерес.

З-поміж понад сотні учасників наймолодшому – 13 років, найстаршому – 79.

Київ, Харків, Львів, Суми, Охтирка, Житомир, Бровари, Підгороднє, Берлін, Кларксвіл, Кривий Ріг, Первомайськ, Запоріжжя, Бахмач, Умань, Біла Церква, Полтава, Дніпро, Кам’янець-Подільський, с.Томашівка, Луцьк, Шостка, Ніжин, Кременчук, Сміла, Одеса, Долина, Івано-Франківськ, Маріуполь, с. Орлянське, Хмельницький, Сосніка, Бердичів, Носівка, с. Велика Чернеччина, Рівне, Кропивницький, Чернівці, Вінниця, с. Ріп’янка, Миколаїв, Херсон, Здолбунів, Хорол – це далеко не повна географія учасників.

Після того, як члени журі – Софія Філоненко, Віктор Разживін, Віталій Михайловський – прочитають та оцінять конкурсні твори, буде оприлюднено «короткий список», а згодом на церемонії нагородження оголошено переможців.

За умовами конкурсу, переможці отримують фінансову нагороду. Оповідання, що ввійдуть у «короткий список», будуть опубліковані окремим збірником у видавництві «Темпора».

Після нагородження переможців буде оголошено тему наступного – четвертого – конкурсу.

Організатори – ЛітАкцент і видавництво «Темпора».

Деталі на сторінці ProМинуле – конкурс історичного оповідання.

Ольга Петренко-Цеунова

Навчалася в Києво-Могилянській академії. Любить читати і говорити про книжки, тому стала філологинею. Любить вдосконалювати тексти (які, за постструктуралістами, і є світом), тому стала редакторкою. Любить подорожі у просторі й часі, тому координує проект історичної прози "ProМинуле"