Центр міської історії збирає розповіді про щоденне життя у карантині

До 25 квітня можна надіслати фото, відео, історії про ваш особистий досвід

Фото — pixabay.com

Центр міської історії Центрально-Східної Європи запрошує усіх охочих долучитися до творення спільного архіву карантинного квітня 2020 року. Проект називається «Архів 404».

«Квітень 2020 – особливий місяць. Ми живемо з постійною непевністю, перестаємо планувати, будуємо нові солідарності, опікуємося старшими та хворими в умовах ізоляції, вчимося взаємодіяти одне з одним на відстані та за посередництва медій, а наш доступний простір часто звужується до меж кімнати, квартири, будинку, найближчої географії для щоденних потреб. Для декого це час нових викликів щодо особистої безпеки, переоцінки власних практик споживання, а часом навіть питання виживання. Реальність змінюється ледь не щодня, і ми намагаємося її осмислити, — йдеться на сайті Центру міської історії — Заохочуємо вас приєднатися до проекту та стати співтворцем матеріалів про повсякденне життя, документуючи власний побут і те, що відбувається і змінюється навколо нас у приватному і публічному просторі».

Так Центр міської історії хоче дослідити, яким є наше повсякдення під час епідемії.

Передусім, очікують на історії зі Львова, але також збирають і досвіди людей з інших міст. Це мають бути саме особисті щоденні досвіди: від приготування до споживання їжі, роботи, вільного часу, прибирання, спілкування, розмежування.

Надсилати можна фотографії, відео, малюнки, скріншоти, текстові або аудіорозповіді (аудіокоментарі), Google-мапи або мапи простору, який став для вас своїм, історія ваших пошукових запитів чи переглядів.

 Усі матеріали потрібно надіслати на пошту 404.2020@lvivcenter.org 

Детальніше — за лінком.

Джерело: Центр міської історії Центрально-Східної Європи

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики