Конвенція коміксів Сomic Con Ukraine оголосила набір учасників

Минулого року фестиваль приймав учасників та гостей з України, Польщі, США, Британії, Угорщини, Греції, Колумбії, Чилі, Шотландії, Чехії, Турції, Білорусі, Росії. На головній сцені за право представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному фестивалі косплею в Японії боролися більше 1000 косплеєрів та разом із 400 фанатами змагались за призовий фонд в 100 000 грн. Свої роботи показали 130 українських та іноземних художників. В зоні коміксів 14 видавництв анонсували понад 40 новинок та розпочали 30 стартів продажу коміксів. Найбільший гік-маркет налічував більше 80 тематичних учасників, заявок на Cosplay Dog Show було близько 60, а фото-зон за 50.

«Проте ми впевнені, що Арт-завод Платформа здатен вмістити більше і ми прагнемо зібрати ще більше однодумців та зірок на нашому фестивалі» – кажуть організатори.

Сomic Con Ukraine цьогоріч заплановано на 5 та 6 вересня, подія відбудеться на Арт-заводі Платформа. На підготовку робіт, номерів, костюмів та стендів потрібен час, тому 1 травня відкрилися форми для учасників Комікс-зони та зони Фанатських стендів, Алеї художників, Cosplay & Cover Dance Show, фотографів, блогерів, в зону настільних ігор та маркету. А з 8 червня розпочнеться реєстрація на Dog Cosplay Сontest.

Комікс-зона – це територія видавців мальованих історій, прекрасна нагода презентувати свої друковані видання. Термін подачі заявок: з 13 квітня до 1 липня включно.

▪ Видавництвам — тут.

Шанувальники Cosplay & Cover Dance Show позмагаються за призовий фонд у розмірі 100 000 грн. Прийом заявок для сценічного та «позасценічного» косплею відкрито з 1 травня до 31 липня 2020 року включно.
▪ Косплей —  тут.

▪ Cover Dance — тут.
Фото

Показати свої роботи на Алеї художників може кожен бажаючий, хто створює в тематиці гік-культури.
▪ Художникам — тут.

Заявки до участі в маркеті на гік-тематику приймаються до 1 липня.

Запрошуються провідники в світ настільних ігор: розробники, клуби та крамниці.

Реєстрація фанатських стендів розпочата з 1 травня до 1 липня включно.

Саме на Comic Con Ukraine приїжджали Денні Трехо, Крістофер Ллойд, Джон Ріс Девіс, Брайан Декарт та Джон Ромеро, а цього року одним із гостей очікується Maul Cosplay. Саме тут обидва дні виступатимуть українські концептуальні гурти. Саме на Comic Con Ukraine можно побачити унікальне дійство — косплей-дефіле червоною доріжкою за участю собак — Dog Cosplay Сontest. Саме на Comic Con Ukraine чергу займають за 2 години до відкриття і залишаються на локації до вечора 30 тис гостей.

Акредитація для блогерів, фотографів та ЗМІ на сайті тут.

Стати учасником найбільшої конвенції коміксів та фестивалю поп-культури в ролі відвідувача можете і ви, придбавши квиток.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики