Центр міської історії проводить конкурс «Карантинні досвіди»

Дедлайн – 30 червня 2020 року.

Фото — pixabay.com

Центр міської історії спільно з програмами культурології, соціології та магістерською програмою з історії Українського католицького університету запрошують до участі в конкурсі розповідей про життя під час епідемії «Карантинні досвіди».

 «Усі ми розповідаємо історії – собі, близьким, друзям і незнайомцям, за сімейним столом чи у соціальних мережах. Майстерні оповідачі й оповідачки вміють розказати про буденне і звичайне так, щоб увиразнити для всіх нові досвіди й сенси або ж розпізнати близькі і важливі для багатьох пережиття. Запрошуємо поділитися своєю історією і пригадати, як для вас почався карантин, як змінилося ваше повсякдення, як вимоги самоізоляції та нові обмеження вплинули на ваше життя. Які питання про світ і наше життя в ньому постали перед Вами через пандемію та карантин? Що у Вашому житті Ви піддали ревізії? Що вирішили змінити і вже змінили?», – йдеться в описі до конкурсу.

Організатори конкурсу пропонують кілька тем, які можна трактувати максимально широко. У розповіді  можна зосередитися на одній з цих тем, або на декількох із них. Також можна писати про те, що вважаєте важливим і чим хотіли би поділитися.

  • Простір: моє місто/село/будинок/квартира під час карантину: що є важливим і неважливим, доступним і недоступним; які виникли нові обмеження чи можливості; як змінилося відчуття та сприйняття простору; чим стала відстань і топографія?
  • Повсякдення: що я роблю так само, а що тепер роблю інакше; які винаходи і прийоми допомогли мені подолати нові виклики; чого бракує найбільше, а з втратою чого було найлегше змиритись; як я підтримую інших та відчуваю підтримку від них; як змінився сімейний бюджет, структура витрат і надходжень; які емоції супроводжують мене кожного дня?
  • Творчість: що наповнює мій вільний час, з ким я його проводжу (поряд і на відстані, разом і окремо); як “перехід в онлайн” та ізоляція вплинули на моє сприйняття мистецьких творів і культурних подій або ж на мої власні творчі практики; які таланти вдалося в собі відкрити; як вдається (або ж ні) “співтворити дистанційно” і долучатися до спільних активностей; що робить мене щасливим/щасливою?

До участі в конкурсі приймаємо друковані або писані від руки тексти, рекомендованим обсягом 3-10 сторінок.

Можна супроводжувати їх візуальними матеріалами – фото, колажами, малюнками тощо, – адже ми відкриті до різних творчих осмислень та експериментів.

До тексту додайте інформацію про  себе – скільки вам років, звідки ви походите, де живете, ким працюєте, чи є у вас діти – усе, що вважаєте за потрібне розповісти про себе.

Надсилайте роботи до 30 червня 2020 року на електронну скриньку karantyn2020@lvivcenter.org

Або листом на адресу Центру:  Центр міської історії, вул. Богомольця, 6, Львів, 79005

Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями: перша премія – 5000 гривень, дві другі премії по 4000 гривень, три третіх премії по 3000 гривень.

Детальніше – на сайті Центру міської історії

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики